با مهدک هوشمندانه مادری کنید
مادری کردن با تربیت کردن متفاوت است چون مادر مراقبتی همه جانبه انجام می دهد نه فقط تربیت کند. با این ترتیب حتی پدرها و مراقبین هم مادری می کنند.
بیشتر بخوانید
دانلود اپ مهدک
مهدک برای یاری و همراهی با شما در این مسیر توانسته است با بهره از دانش به­روز كارشناسان خبره در وجوه مختلف رشد و بالندگی کودک، اپليكيشنی را تهيه كند تا مراقبین، والدين و خصوصاً مادران با نصب آن بر روی گوشی های همراه خود بتوانند اطلاعات مهم و مورد نياز را در فرآيند دشوار و در عين حال شيرين فرزند­پروری به صورت روزانه و با توجه به سن كودك دريافت كنند.
دانلود اپلیکیشن

به مهدک خوش آمدید!

مقالات آموزشی بر اساس سن کودک

دانلود اپ مهدک

مهدک ( مراقبت‌های همه جانبه دوران کودکی ) برای یاری و همراهی با شما در این مسیر توانسته است با بهره از دانش به­روز كارشناسان خبره در وجوه مختلف رشد و بالندگی کودک، اپليكيشنی را تهيه كند تا مراقبین، والدين و خصوصاً مادران با نصب آن بر روی گوشی های همراه خود بتوانند اطلاعات مهم و مورد نياز را در فرآيند دشوار و در عين حال شيرين فرزند­پروری به صورت روزانه و با توجه به سن كودك دريافت كنند.

محبوب ترین مطالب

درباره مهدک

مهدک، مراقبت‌های همه جانبه دوران کودکی مراقبت برای رشد و تکامل کودکان خردسال (Early Childhood Development) فقط به آنچه در درون کودک می‌گذرد نمی‌پردازد. بلکه به آنچه کودک شما برای رشد و نمو خود به آن نیاز دارد توجه دارد. برای اینکه کودک بتواند بگونه‌ای سالم و طبیعی تکامل یافته و یاد بگیرد، تنها کافی نیست که نیاز‌های اولیه و اصلی برای نگهداری، تغذیه و سلامتی او تامین شوند، بلکه لازم است نیازهای او برای تاثیر متقابل، تقلید، عواطف، ایمنی و یادگیری در اثر کشف و جستجو نیز برآورده شود. 

مهدک ، از نگاه شما

حامیان و مشتریان مهدک